Skip to content
pattern

Prípadová štúdia

Free Company

Táto spoločnosť poskytuje služby fulfillment klientom z celého sveta. Znamená to, že majú na starosti skladovanie, kompletizáciu a odoslanie tovaru (eshopových objednávok) do celého sveta.

Kamerové systémy
Systém kontroly vstupu
Kabeláž
Optické siete
lm free company hero
isklad logo black
Klient

Free Company

Čomu sa venujú?

Skladovanie, kompletizáciu a odoslanie tovaru (eshopových objednávok) do celého sveta.

Prečo nás oslovili?

Jedným z našich klientov bola aj FREE Company s.r.o. Táto spoločnosť poskytuje služby fulfillment klientom z celého sveta. Znamená to, že sa majú na starosti skladovanie, kompletizáciu a odoslanie tovaru (eshopových objednávok) do celého sveta.

Firma s takýmto pokrytím a klientmi z rôznych kútov Zeme si potrpí na kvalitu a inovatívne riešenia. Aj preto na základe odporúčania oslovila odborníkov z LAST MILE.

Aké riešenie potrebovali?

Free Company potrebovala odborníkov, ktorí by zastrešili návrh a realizáciu technologického vybavenia jednej z ich funkčných budov. Išlo o logistický areál developera Karimpol Group v Senci, kde si firma FREE Company s.r.o. prenajala skladové priestory triedy A.

Park sa nachádza len 24 km od Bratislavy priamo na diaľnici D1 v známej a etablovanej zóne Senec, ktorá sa roky teší reputácii logisticko-priemyselného uzla európskeho významu.

LAST MILE riešenie

Táto spolupráca bola špecifická v tom, že  zákazník využíva systémy, ktoré boli vytvorené individuálne pre neho. Museli sme teda nájsť vhodnú skladbu riešenia, aby systém vedeli využívať na 100 %. 

Nebojíme sa výziev, preto sme sa i na tento projekt snažili pozrieť z rôznych uhlov. Firma ako FREE Company potrebuje, aby boli všetky systémy spoľahlivo prepojené a uľahčili im prácu s tovarom. 

Príkladom je aj prehľadová kamera konštrukcie DOME, ktorú sme podľa požiadavky klienta inštalovali tak, aby snímala priamo vykládku na rampe. Fotografiu priamo z terénu nájdete v galérii nižšie, na obrázku č.2.

Realizácia riešenia

Spolupráca s FREE Company išla ako po masle. Implementovali sme náš návrh riešenia, pričom sme však zohľadnili aj dodatočné požiadavky klienta.

Zaistili sme kompletné sieťovanie, wifi pripojenie a zapojili kamerový, prístupový i zabezpečovací systém.

V rámci prístupového systému sme využili obojstrannú kontrolu vstupu formou turniketu. Vstup povoľuje na základe biometrickej čítačky tvárí alebo prístupovej karty. Pri výstupe je umiestnená čítačka prístupových kariet.

Dosiahnutý výsledok

FREE Company je rastúci start-up, ktorý si potrpí na kvalite a spoľahlivých partneroch. Spoločne sme vytvorili priestor, v ktorom môže svoje podnikanie ďalej úspešne rozvíjať.

Z finančného hľadiska bol projekt na základe požiadaviek cenovo náročný, avšak klient vedel, že ponúkame kvalitné riešenia. Nakoniec sme sa dohodli o prefinancovaní.


Galéria

Fotky z realizácie

pattern

Referencia

Ako zhodnotil spoluprácu klient?

Spoločnosť LAST MILE by som odporučil ďalej. Medzi ich silné stránky radím najmä široký sortiment poskytovaných služieb.

Máte záujem
o naše riešenia?

Chcem konzultáciu