Skip to content
pattern

Dátové siete a telekomunikácie

Služby pre koncových zákazníkov telekomunikačných služieb

Dátové, hlasové
a internetové služby,

ktoré poskytujeme firemným zákazníkom, využívajú veľkokapacitnú optickú sieť dizajnovanú výlučne pre korporátnych zákazníkov a telekomunikačných operátorov.

Vďaka tomu, že neposkytujeme služby domácnostiam či verejnému sektoru, je naša sieť technologicky čistá, jednoduchá a vysoko dostupná.

Zariadenia, ktoré v sieti využívame, sú kvôli medzinárodnému veľkoobchodu z kategórie carrier class, takže ponúkajú výrazne vyššiu dostupnosť a kvalitatívne neporovnateľné parametre ako u tradičných operátorov.

datove hlasove a internetove sluzby
pattern

Naše služby

V rámci poskytovania telekomunikačných služieb pre našich koncových zákazníkov poskytujeme celú paletu produktov:

pripojenie do internetu

Pripojenie do internetu

Pripojenie do internetu dnes niekomu môže pripadať ako bežná komodita. Snažíme sa na to vždy pozerať individuálne, a to optikou nášho zákazníka.

Či je to však benefit pre návštevníka, nevyhnutná súčasť pre fungovanie firmy alebo pre poskytovanie služieb svojim zákazníkom, naše riešenia vždy definuje vysoká dostupnosť, stabilita a redundancia.

hlasove sluzby

Hlasové služby

Pevná linka na recepciu, firemná hlasová sieť, fyzická či virtuálna ústredňa s hlasovou navigáciou zákazníka, prepojenie intercomov, parkovísk či výťahov, nahrávanie a evidencia zmeškaných hovorov, to všetko je len zlomok funkcionality našich hlasových služieb a riešení.

datove sluzby a siete

Dátové služby a siete

od dedikovaných L2 prepojov cez IP MPLS siete až po siete na úrovni SD WAN a ich rôzne kombinácie či alternácie

Dátové siete navrhujeme až po jasnom pochopení prostredia zákazníka a jeho nárokov na dátovú komunikáciu z pohľadu:

  • zabezpečenia a redundancie
  • požadovanej dostupnosti služieb a max. doby potenciálneho výpadku
  • max. akceptovateľnej doby odozvy a latencie
  • potrebnej stability riešenia
  • rozpočtu na riešenie
security riesenia pre koncovych zakaznikov

Security riešenia pre koncových zákazníkov

Zvýšenie úrovne zabezpečenia vnútornej firemnej siete pred jej zneužitím zvonku je len malou časťou našich security riešení. Táto problematika je ďaleko rozsiahlejšia. V tejto oblasti pre jej komplexnosť spolupracujeme s najväčšími autoritami nielen na Slovensku.

sprava vnutornej infr lan2

Správa vnútornej infr. LAN

Radi Vám pomôžeme so správou Vašej vnútornej siete – od aktívnych prvkov (routre, switche, UPS, firewally) až po optickú, metalickú či bezdrôtovú infraštruktúru. Zverte starostlivosť o Vašu sieťovú komunikáciu odborníkom z nášho IP oddelenia, aby ste sa mohli naplno venovať svojmu core biznisu.

Prečo si vybrať LAST MILE?

Pomáhame našim zákazníkom kapitalizovať ich investíciu do telekomunikačných sietí v budovách.

Telekomunikačné siete v objektoch dizajnujeme a prevádzkujeme s ráciom a použitím nášho know-how. Prihliadame tiež na optimalizáciu nákladov na budovanie a uľahčenie budúcej správy tejto siete.

Pre budovu alebo park optimalizujeme a zastrešujeme kompletnú starostlivosť o telekomunikačné siete na úrovni ich budovania, prenájmu a využívania operátormi.

Optimalizujeme náklady z pohľadu dizajnu siete v budove (jedna sieť pre všetkých) a náklady na správu telekomunikačnej siete.

Zastrešujeme management telekomunikačných operátorov v budovách.

Poskytujeme telekomunikačné služby zákazníkom a nájomcom v predmetných budovách.

pattern

S čím Vám vieme pomôcť

Ostatné služby


Máte záujem
o naše riešenia?

Chcem konzultáciu